USKAF III - Sponsorlarımız

MONAD Yazılım ve Danışmanlık, 19 yıldır geliştirmeye devam ettiği “Nucleus” HBYS, etkin proje yönetimi ve uzman destek yaklaşımıyla, 50 hastanede müşterilerine hizmet vermektedir. SPICE seviye 2 belgesi sahibi Monad, müşterilerinin de sertifikasyon süreçlerini desteklemekte, Üniversite, devlet ve özel müşterilerinin JCI, HIMMS 6 gibi belge süreçlerinde benzersiz ürün ve destek hizmetleri ile yanındadır. Monad ürün kalitesini sürekli iyileştirerek seçkin müşterileriyle yoluna devam etmektedir.

MONAD Software and Consultancy, which has been developing “Nucleus” HIS for 19 years, continues to serve its customers in 50 hospitals with effective project
management and support services. Monad, having SPICE level 2 certification, also
supports the certification process of its University, government and private hospital customers on their JCI and HIMMS 6 accreditation process. Monad continues to improve its product and support qualities, along with its distinguished customers.

Bilişim sektöründe 19 yıldır faaliyet göstermekte olan Technopc® Sağlık sektörüne yönelik Medikal Ürünler ve Çözümler de sunmaktadır.

Sağlık sektöründeki yeni gelişmelere uygun nitelikteki ürün portföyü sayesinde bir çok Özel ve Kamu Kurumunda yerini alan ürünlerimiz kullanıcılar tarafından takdir görmekte, kullanım kolaylığı sağlamakta ve hizmet kalitesini arttırmaya yardımcı olmaktadır.

Hastane Donanım Çözümleri, yüksek hizmet kalitesi, performans içeren ürünler üretmek ilkesiyle yola çıkan Technopc® markası, Medikal Bilgisayarlar, Mini PC, Medikal Tablet, Tümleşik Bilgisayarlar, Ameliyathane Bilgisayarları , Hastabaşı Ekranları , Mobil İş İstasyonları , PACS Çözümleri ve Sanallastırma uygulamaları ile sektörün öncü markası arasında yerini almıştır.

Technopc® Yerliyenilikçiergonomikçevreci ve yüksek performanslı ürünlerini, en son teknolojik ar-ge çalısmalarının ışığında Özel ve Kamu kurumlarınının kullanımına sunmaktan kıvanç duymaktadır.